gazpostach
зони

З понеділка Тернопіль “помаранчевий”: що це означає


З “червоної” до “помаранчевої” карантинної зони перейде Тернопіль з понеділка, 2 листопада. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні Державної комісії з питань техногенної безпеки. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, до “червоної” зони буде віднесено:

  • міста Бережани, Кременець та Чортків, Гусятинський, Заліщицький, Козівський, Монастириський, Підволочиський, Підгаєцький, Тернопільський та Шумський райони Тернопільської області;

До “помаранчевої” зони віднесли:

  • місто Тернопіль, Бережанський, Борщівський, Бучацький, Збаразький, Зборівський, Кременецький, Лановецький, Теребовлянський та Чортківський райони Тернопільської області;

Нагадаємо, в “червоній” зоні заборонили відвідування розважальних закладів, кафе і ресторанів, а також посадку пасажирів у потяги. У громадському транспорті мають перевозити пасажирів лише на сидячих місцях і в масках.

Згідно з  рішення комісії місто Тернопіль віднесли до “помаранчевої” зони карантину.

Відтак, відповідно до вимог “помаранчевої” зони у місті заборонено: робота хостелів, турбаз і т. д. (крім готелів); розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планових госпіталізацій в лікарні; спортзалів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів з розрахунку одна людина на 10 квадратних метрів, установ культури; прийом нових змін в дитячі табори.

Також забороняються масові заходи за участю більше ніж 20 осіб, робота закладів харчування з 22:00 до 7:00.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Рятувальники попереджають про сильні морози: погода лютуватиме до 18 січня

15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, місцями в північних ...