Спортсмени стрибали на трампліні К-30 м. та К-40 м. і бігли на лижоролерах 3 км., 4 км. та 5 км. ( в залежності від вікової групи).
Про результати чемпіонату України серед юнаків та дівчат з особистих дисциплін з лижного двоборства на трампліні зі штучним покриттям та чемпіонату України серед юнаків та дівчат з особистих дисциплін зі стрибків на лижах з трампліна на трампліні зі штучним покриттям написала Svitlana Krykonchuk на сторінці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту.
«Переможцями та призерами змагань стали учні нашої школи: Пилипчук Денис, Рудак Данило, Шовкопляс Олександр, Чернух Назар, Грушицька Оксана, Козлова Каріна, , Шуманський Руслан, Плисюк Любомир, Ільчук Дарина.
Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Карпця Ярослава Тимофійовича, Бережанського Олега Петровича, Нікіфорука Василя Івановича, Стрільчука Василя Володимировича та Точинського Олександра Васильовича. Бажаємо успіхів та перемог в майбутньому!», — йдеться у дописі на сторінці Тернопільської обласної ДЮСШ із зимових видів спорту в мережі «Фейсбук».
Прокоментуйте