свято зими
Фото Антона Марчевського

Опитування: жителі області вірять на краще після виборів


Соціологічна група «Рейтинг», в рамках проекту «Портрети регіонів», робила комплексне опитування жителів Тернопільської області. Результати озвучено в Тернопільському прес-клубі.

Отже:

Лідером президентського рейтингу є Ю.Тимошенко, яку готові підтримати 21,8% тих, хто визначився і буде брати участь у виборах. За А.Гриценка – 15,7%, П.Порошенка – 12,6%, С.Вакарчука – 10,9%, В.Зеленського – 7,7%, О.Ляшка – 6,8%, О.Шевченка – 5,5%, А.Садового – 4,3%, Р.Кошулинського – 3,0%. Рейтинг інших кандидатів – менше 3%. Водночас, кожен шостий мешканець області не визначився з вибором кандидата.
43% опитаних очікують, що ситуація в Україні у результаті майбутніх виборів президента покращиться. 28% респондентів вважають, що ситуація не зміниться, лише 9% стверджують, що погіршиться.
• На думку респондентів, ймовірність фальсифікацій на виборах президента на загальноукраїнському рівні (36%) вища, ніж на місцевому (9%). Ще близько 40-55% допускають незначні фальсифікації.

Загалом у соціологічному дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області.  Похибка становить не більше 2,4%.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програм в Україні», що фінансується Агентством США з міжна-родного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Читайте також:

Кандидати у Президенти скуповують цілі сторінки районних газет Тернопільщини

Тернопільські нардепи ймовірно використовують державні ресурси для самореклами

Чи будуть тернопільські чиновники впливати на вибори

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

День міста

Як Тернопіль святкуватиме День Незалежності та День Міста

Розпочнуться святкування 23 серпня із церемонії освячення та підняття Державного Прапора України на Театральному майдані. ...