свято зими
Фото Антона Марчевського

Опитування: Зменшується прошарок тернополян, які хочуть за кордон


З 16 листопада по 2 грудня соціологічна група «Рейтинг», в рамках проекту «Портрети регіонів», робила комплексне опитування жителів Тернопільської області. Результати озвучено в Тернопільському прес-клубі.

Отже:
32% висловили бажання зайнятися власною справою. 4% опитаних зазначили, що вже є підприємцями. Вищий рівень бажання відкрити власну справу спостерігається серед жителів міст, молодших та більш заможних. При цьому серед останніх майже чверть заявили, що вже займаються своїм бізнесом. Серед тих, хто висловив бажання відкрити власну справу 34% зазначили, що хотіли б займатися торгівлею. 15% – фермерством, 13% – будівництвом та ремонтом, 11% – автосервісом.
• За останній рік дещо зменшилася кількість тих, хто висловив бажання працювати за кордоном (з 45% до 42%), при цьому 50% з них у майбутньому готові інвестувати зароблені кошти у відкриття власної справи в Україні. Традиційно вищий рівень міграційних настроїв спостерігається серед молоді (65%).

Загалом у соціологічному дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області. Похибка становить не більше 2,4%.

Читайте також:

Опитування: а тернополяни таки оптимісти

Неймовірні результати опитування: жителі області вважають себе щасливими

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

колонія

На Тернопільщині замість колонії планують облаштувати військову частину

У приміщенні Кoпичинецькoї виправнoї кoлoнії планують рoзмістити військoву частину. Станoм на сьoгoдні кoлoнія не функціoнує. ...