Новий дизайн історичної будівлі викликав незадоволенням у містян. Старий будинок почали фарбувати у яскраво-ядучий колір.
Жителі Тернополя виступили проти знищення культових будівель міста.
У мерії прокоментували інцидент та запевнили, що дозволу на таку реконструкцію не давали.
“Власник приміщення повинен був подати документи в ЦНАП та отримати відповідне погодження в управлінні містобудування, архітектури та кадастру. Станом на сьогодні такі документи подані не були, а відтак дозволів від управління архітектури він не отримував”, – розповіли у міськраді.
Інспектори управління муніципальної інспекції вручили підприємцю припис про зупинення будь-яких робіт. Власник приміщення зобов’язався подати необхідні документи у ЦНАП для отримання дозволу на опорядження фасаду, а опісля – провести роботи відповідно до тих умов, які будуть надані управлінням архітектури.
Прокоментуйте