Розпочинається творчий онлайн конкурс для дітей «Моя домашня бібліотека»


Тернопільська обласна бібліотека для дітей  та Почесне консульство Угорщини в Тернопільській області оголошують обласний творчий онлайн конкурс «Моя домашня бібліотека».

У Конкурсі можуть брати участь діти трьох вікових категорій:  5–9 років;  10–14 років;  15–18 років. Конкурс проводиться двох у номінаціях:  відеоролик; фотосвітлина.

Учасники конкурсу готують конкурсні матеріали, у яких у довільній художній формі розповідається про домашню бібліотеку: першого збирача бібліотеки, першу книгу, про долю домашньої бібліотеки, її кількість, про улюблену чи рідкісну книгу, книгу-довгожителя, про читацькі уподобання членів сім’ї і т. д. Вітається  використання сучасних спецефектів та анімації при створенні відеоролика та фотосвітлини.

Перший етап: до 15 травня – прийом конкурсних матеріалів. Другий етап: 16 травня–1 червня – визначення та нагородження переможців. Учасники конкурсу готують відеоролик або фотосвітлину, яка відповідає темі конкурсу.

Творчі роботи надсилати на електронну адресу Тернопільської обласної бібліотеки для дітей chbibl@ukr.net  в електронному вигляді з поміткою «На конкурс».

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті бібліотеки у розділі “Конкурси”  http://odb.te.ua/4234.

 

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Для опікунів Тернопільщини підвищать допомогу на дітей

В Україні підвищили розмір державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням. В ...