В Італії дітям без щеплень заборонили відвідувати школи та дитсадки


В Італії набув чинності закон, згідно з яким дітям без щеплень заборонили відвідувати дитячі садки і школи. Про це повідомляє британська телерадіокомпанія ВВС.

Закон розробили на тлі зростання випадків захворювань на кір. Італійські чиновники відзначають, що рівень вакцинації покращився з моменту його введення.

Згідно із законом, діти повинні пройти ряд обов’язкових щеплень перед відвідуванням школи. Зокрема, вони включають щеплення від вітряної віспи, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту та краснухи.

Крім того, дитячі дошкільні заклади мають право відмовити у відвідуванні нещеплених дитині або дитині, чиї батьки не представили відповідних документів, що підтверджують наявність у нього обов’язкових щеплень.

Відзначається, що неприщепленим школярам у віці 6-16 років школи не можуть відмовити в допуску до занять, однак за порушення закону їх батькам загрожує штраф в розмірі до € 500.

Раніше повідомлялося, що кількість хворих на кір в Європі в 2018 році перевищило 82 тис., а це найбільший показник десятиліття, і Україна лідирує серед країн Європи.

  • На початку лютого у Львівській області через захворюваність на грип та кір призупинили навчання в 231 навчальному закладі.
  • На Філіппінах від спалаху кору за останній місяць померло щонайменше 70 осіб, більшість з яких діти.
  • За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Японії виник найсильніший спалах кору за останнє десятиліття. Медики закликають місцевих жителів не нехтувати вакцинацією, щоб не допустити епідемію.

Читайте також:

На Львівщині з батьками, які не хочуть вакцинувати дітей, поговорять індивідуально

Епідемія туберкульозу: як уберегтися від захворювання

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

розкопки

На Тернопільщині виявили поселення трипільської культури

З 27 по 30 липня на території замку у селі Підзамочок Бучацького р-ну проходили розкопки ...