Віталій Мариновський: «Футбол – це не лише гра, а й цілий спортивний всесвіт зі своїми правилами та законами»


Маленькими кроками до великої справи. У Тернополі планують відкрити футбольну академію. Одним із натхненників цієї справи є підприємець і благодійник Віталій Мариновський. Днями він побував на зустрічі із відомим тренером і футболістом Остапом Маркевичем.

– Тригодинна розмова Остапа Мироновича з тренерами та функціонерами Тернопілля – дуже цінна. Він поділився власним досвідом із підготовки юних спортсменів, описав тренувальний процес і підготовку до змагань різних вікових груп академії «Вільяреал». Ще одною важливою віхою в розмові були тонкощі психологічної підготовки молодих футболістів, – каже Віталій Мариновський.

Зорганізували захід директор «Футбольної Академії Тернопіль» Святослав Гарин та керівник футбольної школи «Чемпіон» Дмитро Андрієшин. А спілкування проходило в актовій залі управління спорту міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зараз такий час – мусиш заявляти про волонтерську діяльність, щоб решта брали приклад»

– Особисто хочу подякувати пану Остапу та його асистенту Сергію Атласюку. Їхні розповіді були інформативними та цікавими. Вірю, що частку досвіду переймуть і наші, місцеві тренери. Футбол – це не лише гра, а й цілий спортивний всесвіт зі своїми правилами та законами, тут важлива кожна деталь,  – резюмує Віталій Мариновський.

Галина Кіт.

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Учасникам пробного ЗНО з Тернопільщини повернуть кошти

1 липня Міністерство освіти і науки України спільно з ПриватБанком розпочали повертати учасникам пробного ЗНО ...