gazpostach
армія

До уваги юнаків: осінній призов на Тернопільщині триватиме до 31 грудня


Осінній призов громадян на строкову військову службу розпочинається в Україні вже 1 жовтня. Тернопільщина – не виняток.

Тому вчора, 14 вересня, відбувся інструкторсько-методичний збір. Про це повідомили на сайті Тернопільської облдержадміністрації.

У публікації йдеться (цитуємо): «…Учасники засідання підбили підсумки роботи призовних комісій під час весняного призову громадян на строкову військову службу і говорили про організацію виконання підготовчих заходів перед початком осіннього призову…».

У засіданні брав участь перший заступник голови обласної держадміністрації Ігор Дем’янчук. Він зазначив, що, відповідно до Закону «Про військовий обов’язок військову службу», черговий призов громадян України на строкову військову службу на території нашої області відбуватиметься в період із 1 жовтня по 31 грудня 2021 року.

– Слід зазначити, що призовна компанія-2021 проходить в умовах проведеної реформи адміністративно-територіального устрою України, – каже він. – А відтак на ситуацію вплине реформування військових комісаріатів зі зміною їхніх назв та організаційно-штатних структур.

Для проведення призову громадян на строкову військову службу в усіх районах краю та в Тернополі, за його словами, були створені районні (міські) призовні комісії, відповідно до ст. 16 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу».

До речі, під час весняного призову громадян у 2021 році, всі територіальні центри комплектування і соціальної підтримки в нашій області виконали план відправок. У цьому запевнили самі представники цих структур. Скільки саме призовників треба набрати до кінця року, фахівці наразі не уточнили.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев

Третій рік поспіль Компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». В межах проекту працівники Компанії ...