Серед іноземців-бізнесменів в Польщі найбільше українців

Серед іноземців-бізнесменів в Польщі найбільше українців


У Польщі з-поміж 19 тисяч іноземців, які займаються власним бізнесом, 4786 осіб є громадянами України — це найбільша група, вона становить 25% від загальної кількості.

Такі дані повідомляє компанія “Gremi personal” з посиланням на офіційну статистику Управління соціального страхування Польщі (ZUS – Zaklad Ubiezpieczen Spolecznych).

Повідомляється, що найбільше українці відкривають бізнес в сфері послуг, виробництва і будівництва.

В Опольському воєводстві, наприклад, громадяни України становлять ще більший відсоток (45%) по відношенню до всіх підприємців з-за кордону.

Один з факторів, щоб українці приживалися в Польщі і не розглядали повернення на батьківщину або переїзд в іншу країну – це комфортні умови для старту і ведення бізнесу іноземцями.

Законодавство Польщі в плані регуляції бізнесу та податкового адміністрування – стабільне. Цілком нескладно іноземцю взятий кредит в польському банку для відкриття бізнесу. Плюс – більш проста для українців адаптація до культури і мови, ніж в інших країнах.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

діти

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України». Згідно з ...