У квиткових терміналах Варшави невдовзі з’явиться українська мова

У квиткових терміналах Варшави невдовзі з’явиться українська мова


Про це Ровеснику повідомив naszwybir.pl.  Можливість придбати квитки на громадський транспорт у квиткових терміналах послуговуючись українською, ймовірно, можна буде уже у лютому-березні.

Цю інформацію підтвердила Моніка Обренбська, директор торгівлі варшавського Управління громадського транспорту.

“Це нескладна річ, яку можемо реалізувати без додаткового клопоту. З радістю повідомляю, що у лютому, найпізніше на початку березня вона буде функціонувати”, – повідомила Обренбська.

Ідея народилась наприкінці минулого року, коли стало відомо про запровадження української мовної версії обслуговування у терміналах міста Лодзь. Запровадити подібні зміни у Варшаві запропонував бургомістр варшавської дільниці Воля Кшиштоф Стжалковський у мережі Twitter.

У Варшаві придбати квитки можна польською, англійською, німецькою та російською. Української у столичних терміналах ще немає, хоч вона вже з минулого року функціонує у “білетоматах” Вроцлава та Познані. У кожному з цих міст причина додати українську до мов обслуговування була одна і та сама: українці становлять значну частину жителів міста. Запровадити українську технічно нескладно, а для українських мешканців та гостей вона значно спростить процес купівлі квитків.

Читайте також:

Україна планує відкрити у Вроцлаві генеральне консульство

За минулий рік Польща видала українцям 900 тисяч віз

Польська влада допомагає українським заробітчанам з облаштуванням

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

У Теребовлі запрацювала «Інша КРАМниця»

У Теребовлянській громаді запрацювала нова цікава ініціатива, яка може стати прикладом для наслідування у інших ...