gazpostach

У закладі харчування Тернополя сортуватимуть сміття


В одному із тернопільських закладів харчування будуть сортувати сміття.

Мова йде про Макдональдз, який розміщений на масиві Дружба у Тернополі.

Як повідомляється у прес-релізі компанії, пілотна програма була запущена у вересні 2020 року у 16 ресторанах у Києві, Львові, Дніпрі, Харкові та Київській області. У залах ресторанів були встановлені спеціальні сортувальні станції для розділення відходів за типами. Відсортовані відходи відправлялися на вторинну переробку сировини.

За даними компанії, за чотири місяці пілотної програми були відсортовані та передані на переробку понад 80 тонн упаковки. Загалом до програми приєдналися понад 2,6 млн українців.

Крім того, раніше у вересні-2020 компанія замінила пластикові контейнери для салатів на паперову упаковку, у червні – замінила пластикові стаканчики для холодних напоїв на целюлозні стакани, які піддаються переробці в Україні, нагадує прес-служба.

“До 2025 року McDonald’s глобально планує повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів із відновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Так, поліетилен і пластик можуть піти на виготовлення пакетів для сміття, друге життя отримають після переробки й інші відходи”, – повідомили у прес-службі.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Лід

На водоймах Тернопільщини — підйом рівнів води, можливі підтоплення

Рятувальники Тернопілля попереджають мешканців краю про зміну гідрологічної ситуації на ріках та річках області. Пов’язане ...