gazpostach

Депутати Тернопільської облради підтримали рішення про заборону грального бізнесу


Під час сесії депутати Тернопільської обласної ради вирішили заборонити створення та функціонування гральних закладів: казино, залів гральних автоматів, букмекерських пунктів та інших закладів, призначених для проведення азартних ігор на території Тернопільщини.

 

Зокрема, депутати розглянули пропозицію уповноваженого представника депутатської фракції Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» у Тернопільській обласній раді Піня Михайла Миколайовича, з метою запобігання кризових явищ та негативних процесів в сім’ях громадян Тернопільщини, формування здорового способу життя, забезпечення духовно-морального розвитку населення області. Про це розповіли в облраді.

У рішенні також йдеться: «Рекомендувати обласним радам України, органам місцевого самоврядування Тернопільської області розглянути та підтримати рішення Тернопільської обласної ради».

Дане рішення буде надіслане  до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, керівників депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України дев’ятого скликання, народних депутатів України, обраних від Тернопільської області, усіх обласних рад України, органів місцевого самоврядування Тернопільської області.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Вчора у ДТП неподалік “Епіцентру” постраждали троє людей

Вчора 23 жовтня, близько 8-ї години ранку, на вулиці Лозовецькій трапилась дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. ...